Problemy z oddawaniem moczu u 9-latka
Witam serdecznie.Mój wnuczek ma 9 lat.Sika w nocy w łóżko nie każdej nocy,ale w większości to robi.W dzień,jak jest w domu, chodzi do toalety w ostatniej chwili,biegiem w poskokach.Byli rodzice z Nim u lekarzy.Robili badania.USG nerek,EEG mózgu.Badania nic nie wykazały.Co dalej robić,dokąd pójść,by dziecku pomóc.Proszę o wskazanie właściwej drogi do leczenia,co może być przyczyna tego zachowania.Bardzo dziękuję za podpowiedź.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli dziecko miało wykonane liczne badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, problem może mieć podłoże psychogenne. Sugeruję konsultację z psychologiem.