Problemy z oddychaniem a zapalenie nerwu twarzowego

Mam problemy z oddychaniem,ale mam wrażenie że to nie jest sprawa płuc tylko gdzieś wyżej 3-4miesiące temu robiłam przeswietlenie,ok.w płucach i oskrzelach nic nie słychać w tej chwili mam zapalenie nerwu twarzowego z prawej strony,ale z oddychaniem zaczeło się ciut wcześniej z lewej strony,poza tym z prawej strony mam mrowienie w łopatce drętwieje mi ręka boli pośladek tak w okolicach nerek do pachwin,noga mam wrażenie że skóra jest napięta,ale jak dotykam wydaje sie ok-lewa strona,wyniki są ok

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.