Problemy z oddychaniem w 28. tygodniu ciąży

WitamJestem w 28 tygodniu ciąży.Prosze o interpretacje wyników,RBC 3,39,HGB 10,4 HCT 30,7,WBC 12,2 w moczu komórki drożdzy pojedyńcze,bakterie liczne.Od trzech dni strasznie sie mecze poce jest mi duszno i mam problemy z oddychaniem,Moj ginekolog wyslal mnie do internisty i dostałam Amotaks dis i lacidofil i po zbadaniu mam rzezenie na płucach.Czy to zadziala i co to może być.Pozdrawiam i dziekuje

Dostała pani antybiotyk i oczywiście jest nadzieja, że przejdzie. Na pewno wywiązała się u pani jakaś infekcja, prawdopodobnie dróg oddechowych i moczowych. Tak jak pisałem powinno być lepiej. Jeśli po 2-3 dniach brania antybiotyku nie poprawi się to konieczna będzie następna wizyta u lekarza. W morfologi ma pani lekka niedokrwistość, ale to na szczęście jest fizjologiczne w ciąży.