Problemy z pamięcią krótkotrwałą i koncentracją u 37-letniej kobiety

mam problem z pamięciom krótkotrwałą. Mam 37 lat trochę złych przeżyć w przeszłości. Problem z koncentracją, pomyślę i zaraz zapomnę i nie jestm wstanie sobie przypomnieć. Piję vita buerlecithin ale to już chyba na mnie nie działa. jak jest cicho w domu to mam wrażenie,że tak samo mam w głowie jak bym się pozbyła mózgu, jak bym nie umiała myśleć- co to jest?

Witam

Żeby zdiagnozować przyczyny odczuwanych przez Panią trudności z Pamięcią powinna Pani skontaktować się z lekarzem psychiatrą i poddać się badaniu psychologicznemu.
To pozwoli na opracowanie właściwych sposobów pomocy..
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Witam,

warto skonsultować się ze specjalistą psychologiem, może także udać się Pani do psychiatry, proszę się nie obawiać, problemy z pamięcią, lub być może z koncentracją leży w gestii obu specjalistów. Kwestię wyboru specjalisty pozostawiam Pani do wyboru. Przyczyny mogą być różne, warto o dokładniejszą diagnozę. Przyczyny mogą być psychiczne, piszę Pani o złych przeżyciach, może to być także stres, mam także wrażenie, ze trudna może być dla Pani ta cisza w domu, może jak sama Pani zauważa warto zastosować coś więcej niż vitabuerlecitin. Zachęcam do wizyty u specjalisty zdrowia psychicznego, problemy z pamięcią, koncentracją należą z całą pewnością do dziedziny zdrowia psychicznego. Warto dokładniej sprawdzić co je powoduje i im zapobiegać. Pozdrawiam.