Problemy z pamięcią u 57-letniej kobiety

mam 57 lat i problemy z pamięcią ,które bardzo utrudniają mi pracę, czy powinnam zgłosić się do poradni?

Najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie sumplementacji, z odpowiednią wspomagającą dietą, ale i diagnozą. Możliwe, że związane jest to z zaburzeniami procesów poznawczych o charakterze organicznym, ale możliwe , że składają się na zaburzenia pamięci inne czynniki typowo medyczne. Należy zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, w celu diagnozy oraz w zależności od niej ustalenia planu działania.

Dzień dobry, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pani pytanie, przyczyny problemów z pamięcią mogą być bardzo różne. Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą w celu ustalenia przyczyn i głębokości pani problemów, lekarz zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Witam

Problemy z pamięcią mogą wynikać z różnorodnych przyczyn. Być może doświadcza Pani silnego stresu? Opisane zaburzenia są także objawem pewnych problemów neurologicznych.
Warto w tej sprawie skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który ewentualnie skieruje Panią do specjalisty.

Pozdrawiam
Joanna Gałczynska-Adamiak