Problemy z penisem - kiedy najlepiej rozpocząć masturbację?

Witam. Mam pewne pytania odnośnie masturbacji, nie cierpiące zwłoki. Pozwolą zatem państwo, że od razu przejdę do rzeczy. Jak każdy nastolatek, stymuluję swoją swoje popędy po przesz typową masturbację. Teraz jednak postanowiłem przejść na nowy poziom, poprzez zdjęcie nabłonka z końca penisa i tu następuje pierwszy problem: nie mogę go zdjąć. Oczywiście dochodzę do pewnego momentu, lecz potem napotykam problemy, z którymi sam sobie nie radzę. Moje pytanie jest zatem następujące: w jaki sposób i w jakich okolicznościach najlepiej zdjąć nabłonek i rozpocząć masturbację? Kolejne pytanie: w jaki sposób należy się masturbować i czy poprzez niepoprawną masturbację może dojść do przekrzywienia członka lub problemów w późniejszych kontaktach seksualnych? Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Z Pana opisu wynika, że może Pan cierpieć na stulejkę, czyli zwężenie ujścia napletka uniemożliwiające lub utrudniające ściąganie napletka z żołędzi. Prawidłowo napletek powinien odprowadzać się z żołędzi zarówno w stanie spoczynku i we wzwodzie.

Pana problem wymaga interwencji lekarza urologa, który dokładnie oceni problem i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl