Problemy z połykaniem śliny
Witam, mam problem z gardłem, nie boli, ale mam problem z połykaniem śliny, co dziwnie, nie z połykaniem jedzenia.Czuję jak by gule w gardle, jak bym miał spuchłą szyję, mam aktualne badania krwi, moczu, wszystko ok, echo serca, oraz usg jamy brzusznej też ok, biorę piramil 2,5 na nadciśnienie, oraz jestem alergikiem, ale leki na alergie na to nie pomagają, zaczęło się to jakoś w połowie kwietnia lekarz rodzinny zapisał mi różne leki (pukanke, na allergię)nie pomaga, czy ktoś może coś poradzić?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u laryngologa celem dokładnego obejrzenia gardła.
Pozdrawiam.