Problemy z poruszaniem po przyjęciu leków w szpitalu

moja mama przebywa w szpitalu lekarz prowadzący chce wypisać mame do domu jest trzy tygodnie ale mama nie może nawet chodzić czy to od leków podkreślam że jak była przyjmowana to chodzila prosze o odp

Lek. Marta Gryszkiewicz

Bez konkretnych informacji nie ma możliwości udzielenia konkretnej odpowiedzi. Leków na rynku są tysiące, tak jak i chorób, które się nimi leczy.
Proszę określić z jakiego powodu mama jest w szpitalu, jakie leki przyjmuje, na co się leczy przewlekle, ile ma lat, itd.