Jaka może być przyczyna gorączki i nocnych potów?

Witam. Mój mąż (30 lat) od trzech tygodni walczy z goraczka i nocnymi potami. Byl w szpitalu (2 tygodnie oddział plucny, później oddzial zakazny). Badania:rtg,ekg,echo serca,bronchoskopia sa ok. Nie ustalono przyczyny goraczki i został wypisany do domu. Goraczka pojawia się wieczorem,a w dzien zanika. Do tego dochodzą poty nocne. Proszę o pomoc no już nie wiemy,co robić, do jakiego lekarza sie udac itd. Doraznie przyjmuje le przeciegoraczkowe. Do tego jest osłabiony, rozdrazniony i nie ma sil.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugerowalabym wizytę u hematologia i reumatologa i diagnostykę w tym kierunku, objawy są typowe dla ziarnicy, ale dotychczasowe badania ja wykluczają.
Pozdrawiam