Problemy z radzeniem sobie ze stresem u 28-latki

Witam, od dużego czasu mam problem z radzeniem sobie ze stresem. Odczuwam ciagle zmęczenie, senność, mam bardzo zaniżona samoocenę. Najgorszym problemem jest jednak częste oddawanie moczu poza domem. Każda podróż jest dla mnie męczarnia, boje się czy podróże będzie toaleta, to samo dotyczy wszelkich wyjsć ze znajomymi, zawsze boje się czy oby w pobliżu będzie toaleta z której będę mogła skorzystać. Panicznie boje się, ze posikam sie w miejscu publicznym - choć nigdy to sie jeszcze nie zdarzyło

Dlatego polecam udanie się na psychoterapię, która zbuduje w Pani wartość siebie i przywróci do zwykłego życia.
Pozdrawiam.

Witam,

zachęcam do kontaktu ze specjalistą psychologiem/psychoterapeutą w celu omówienia działań, które pomogą Pani lepiej znosić stresujące sytuacje, poprawić samoocenę, a także przywrócić dobry sen – bezsenność wpływa z pewnością na poczucie zmęczenia, być może także rozdrażnienia.
Jeśli będąc w domu potrafi Pani przespać/przesiedzieć kilka godzin, oznacza to, że panika związana z oddawaniem moczu jest na tle psychicznym. Podczas psychoterapii może się zająć także tym problemem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji z psychologiem - psychoterapeutą pracującym w podejściu behawioralno - poznawczym. Pozdrawiam.