Problemy z regulowaniem miesiączki a możliwość ciąży

Miałam okres 07.08.14-11.08.14. Współżyłam (przerywany) 20.08.14. Stresowałam się bardzo by nie być w ciąży, robiłąm test est na krew i negatywny, na mocz milion testów negatywny. Po czym kolejny okres dostałam 06.09.14. Czyli normalnie. Do tej pory nie współżyłam i dziś jest 11.10.14, a okres miał być 06.10.14 i nic, zero objawów. Od 3 dni tylko co jakiś czas zaboli brzuch jak na okres ale nic więcej i jeszcze czasem dużo nieprzejrzysteo sluzu (białozółty). Test negatywny. Co jest?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Należy przyjąć, że wyniki testów ciążowych są wiarygodne i ciąża jest wykluczona.Trzeba wziąć pod uwagę możliwość zaburzeń hormonalnych lub obecność torbieli na jajniku. W tej sytuacji musi Pani zgłosić się ginekologa celem szukania możliwych przyczyn zaburzeń cyklu miesiączkowego ( w przypadku nadal utrzymujących się objawów).Pozdrawiam