Nieregularny okres a możliwość ciąży

Witam! Mój problem jest taki: Zacznę od tego, że mam nieregularne okresy. Jeżeli mój cykl trwa dłużej niż 28 dni to około tydzień przed miesiączką bolą mnie sutki i pobolewa lewy jajnik. I tak było też i tym razem (ostatni okres miałam 14 maja, a przedostatni 5 kwietnia). Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 10 kwietnia i był to stosunek zabezpieczony prezerwatywą. Wydawało się, że wszystko było "na miejscu", aczkolwiek każda metoda zawodzi. Muszę też dodać, że 29 kwietnia bardzo bolał mnie lewy jajnik, nigdy się to nie zdarzało, i 14 maja dostałam okres. 27 maja znów powtórzył się ten bardzo bolesny ból jajnika i potem przez ok. 5 dni jeszcze mnie pobolewał. Dodam też, że bardzo napęczniały mi piersi, ale mnie nie bolą, sutki też nie. Robiłam już 6 testów ciążowych: 2 przed ostatnim okresem, 1 w trakcie okresu i kolejne 3 po okresie. Ostatni test zrobiłam dzisiaj i wszystkie wyszły negatywnie. Dodam też, że wszystkie testy były robione na czczo i z porannego moczu. Ciągle mam wątpliwości, martwię się i panikuję, przez te napęczniałe piersi i przez to, że wróciłam do byłego chłopaka a ostatni stosunek (10 kwietnia) nie był z nim. Czy to możliwe, że po takim czasie od ostatniego stosunku testy wychodziłyby negatywnie? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie! Przyjmuje się, że domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero po 14 dniach od zbliżenia. W Pani przypadku od stosunku minęło ponad 8 tygodni. Wyniki powinny być zatem jak najbardziej wiarygodne. Szanse na ciążę są znikome, a właściwie równe zero. Opisywane dolegliwości nie są patognomoniczne dla ciąży i nie należy ich traktować jako pewny jej objaw. Jeżeli dolegliwości bólowe podbrzusza będą się utrzymywać lub pojawią się objawy towarzyszące jak upławy, świąd, pieczenie wskazana będzie pilna wizyta u ginekologa. Pozdrawiam