Problemy z sercem, a planowanie ciąży

Dzień dobry mam 22lata wieku 19lat urodziłam synka 5kg przez cesarskie cięcie od gimnazjum chore na arytmie serca i. Zapelenie miesnia sercowego miałam już kilka razy choltera wszystkie badania wychodziły prawidłowe aż do 1lutego do wizyty u kardiologia mojego zrobił mi podstawowe bania EKG i zmierzył ciśnienie powiedział mi że znowu pojawiły się skurcze na sercu biorę też lek Nebilet połówkę spytałam się lekarza czy mogę starać się o dziecko drugie powiedział mój lekarz że jak mi się uda to muszę do niego koniecznie przyjść bo się boi o moje serce i mam pytanie co to oznacza i co mogę robić żeby było. Dobrze z sercen

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u innego kardiologa celem konsultacji oraz u ginekologa