Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z silnym bólem nóg z tyłu pod kolanami

Witam. Od miesiąca mam problemy z silnym bólem nóg z tyłu pod kolanami. Dodatkowo ból prawej pięty i łydki przy chodzeniu. Po dłuższym śnie silny ból w prawej nodze do momentu "rozchodzenia"Od miesiaca prawa noga jest zdrętwiała od palców po pośladek. Przy tym występuje też ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Od ok. 1roku przyjmuję dihydroergotoxinum i cinnarizinum wzf na bóle głowy związane ze zmianami naczyniowymi. Czy te leki mogą mieć związek z bólami nóg i pleców? Jakie badania wykonać ?
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Szanowany Panie, dretwienie kończyny dolnej od ponad miesiaca czasu wymaga kosultacji neurologicznej. Na wizytę powinien się Pan zgłosić z wykonanym rtg kr. lędźwiowego. Pozdrawiam

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy