Problemy z tarczycą a badania TSH

Witam.Dwa dni temu byłam u Pani Ginekolog,ponieważ ostatnią miesiączkę miałam w styczniu, okazało się ze mogę mieć problemy z tarczycą. Dzisiaj odebrałam wyniki TSH, wynik 6,31 mlU/ml (przedział 0,27-4,2), lekarz od razu skierował mnie na USG, wyniki dobre bez zmian ogniskowych itp ale lewy płat jest mniejszy od prawego (prawy-ok. 16x15x48, lewy - ok. 12x13x34, cieśń szerokość ok 3mm),dwóch lekarzy twierdz że mam niedoczynność tarczycy, bardzo proszę o Pana opinię i radę czy wyniki sa bardzo zle

Wyniki nie są bardzo złe, ale wskazują rzeczywiście na niedoczynność tarczycy na podłożu niedorozwiniętej tarczycy. Radzę wykonać jeszcze dodatkowo badanie poziomu hormonu tarczycy fT4 i zgłosić się z tym problemem bezpośrednio do endokrynologia, gdyż zapewne będzie wymagane leczenie substytucyjne hormonami tarczycy.