Wyniki badań hormonów tarczycy i USG płatów
2 lata temu dowiedziałam się że mam wewnętrzną tarczyce.Nic tam się nie działo,nie brałam żadnych leków,wynik TSH 2,240 a wynik usg:płat prawy 1,32;1,58;3,99cm-płat lewy 1,29;1,47;3,59cm-cieśń 0,39cm czy wyniki są dobre?Czy to jest nadczynność czy niedoczynność tarczycy?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Przy prawidłowym wyniku TSH można mówić o zaburzeniach tarczycy na podstawie poziomu wolnych hormonów lub obecności przeciwciał tarczycowych. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.