Problemy z tarczycą a uczucie duszności

kiedy zaczęłam chorować na tarczycę mam kłopoty z gardłem czuje jak coś mi je ściska od wewnątrz i sprawia jak bym się dusiła własną śliną i pwiertzem które wdycham ustami

Dzień dobry,

Warto udać się do endokrynologa, który wykona usg tarczycy. Niewykluczone, że to powiększony gruczoł tarczowy jest przyczyną zgłaszanych przez Panią dolegliwości. Po wykonanym badaniu lekarz ustali najbardziej dla Pani optymalne postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz