Problemy z tarczycą a wypadanie włosów i zaburzenia koncentracji

Witam. Mam 24 lata i pytanie odnośnie tarczycy. Robiłem badania przed wizytą u alergologa. mocz i morfologia bez zmian. Ob-18 (norma do 12), TSH-3,93. Podczas wizyty u alergologa, która związana była z wysypką na skórze na bokach tułowiu -symetrycznie z obu stron. Alergolog stwierdził, że to nie alergia pokarmowa, ale raczej tarczyca. Dodatkowo bardzo wypadają mi włosy, nie mogę zrzucić wagi, pogorszył mi się wzrok, obficie się pocę oraz mam problemy z koncentracją. Czy to może być tarczyca?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik tsh jest w normie, proponuje wykonać kontrolę za kilka miesięcy, dodatkowo fT3 i fT4 oraz usg tarczycy. Pozdrawiam