Nadmierne wypadanie włosów oraz wyniki badania tarczycy

Dzień dobry, mam 25lat, w sierpniu zgłosiłam do lekarza POZ, gdyż bardzo wypadały mi włosy, i czułam się ciągle zmęczona. Lekarz zleci mi komplet badań. Mocz, badania wątrobowe, żelazo, cholesterol, glukozę - wszystko w normie. Jedynie TSH 4,7 (norma do 4,2). FT3 4,99 (3,13 - 6,76), FT4 14,960 (12-22). Pod koniec października powtórzyłam TSH i wyszło 2,730 (0,270 - 4,2). Badanie USG w normie, wymiary Płat prawy 18x22x48 mm, płat lewy16x17x44. Cieśń 3mm. Proszę o poradę Ewelina

Mamy niedoczynność tarczycy. To trzeba leczyc. Dodatkowo można sprawdzić żelazo i cynk w krwi. Niedobór tych pierwiastków tez powoduje wypadanie włosów.