Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z unerwieniem nogi a dna moczanowa

Mam osteoartroze , dne moczanowa i cos z unerwieniem prawej nogi [ dretwa stopa od spodu w 100%] badania trwaja . Moja nadwaga [otylosc brzuszna] problem poteguje , nie obzeram sie uwazam na to co jesc jednak waga nie spada ani nie rosnie , nie pracuje choc bym chcial , ze wzgledu na choroby uzywam kol do chodzenia jednak nadgarstki nie pozwalaja na wysilek a stopa piecze , pali i czucie jest slabe . Jak zbic wage czy sama ostra dieta wystarczy , dietetyk odpada z innych powodow jak schudnac ?
MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Podstawą zbilansowanej diety jest dostosowanie sposobu żywienia do aktywności fizycznej. W Pana przypadku wskazany jest bardzo powolny ale długotrwały wysiłek gdyż tkanka tłuszczowa spala się dopiero przy wysiłku powyżej 20 min. Intensywny wysiłek spala wyłącznie cukry i białko. Przy nadwadze polecam rower stacjonarny. Codziennie od 30 min do 2 godz. Dodatkowo spacery.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy