Problemy z wypróżnieniem i bóle podbrzusza

Od długiego czasu mam problemy z wypróżnianiem. Zrobiłam badania: morfologia, krew kale-wszystko ok! dostałam skierowanie na USG brzucha (wyniki ok), gastroskopię (lekkie zapalenie błony śluzowej żołądka-przyjmuje Bioprazol) kolonoskopię ( mam za tydz.)Zauważyłam u siebie ołówkowaty stolec,zaparcia,bóle podbrzusza i w okolicy lewej pachwiny.czy to od razu rak, może żylaki?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Proszę spróbować wprowadzić więcej błonnika do diety- warzywa, owoce, ew. suplementy diety z błonnikiem. Po wykonaniu kolonoskopii będzie Pani wiedziała więcej.
z poważaniem
lek. Michał Kurek