Problemy z wypróżnianiem a twarde stolce pokryte śluzem

Od ok 5 miesięcy mam problemy z wypróżnianiem. Stolce są bardzo twarde i pokryte śluzem, w formie małych kulek, czasem mają nieregularny kształt lub są wydłużone(rzadko, max 3-4cm długości). Czasem mam też wzdęcia i uczucie pełności. Brak bólu brzucha. Spożywam dużo błonnika, warzyw, piję dużo wody, brak używek. Zaczęłam też stosować siemię lniane i pić rumianek, jednak bez widocznych efektów. W rodzinie wystąpił rak jelita grubego u bliskiego krewnego.Czy to może być rak?Jakie działania podjąć?

Witam serdecznie,

Pani objawy mogą sugerować przeciazenie wątroby i wychłodzenie układu pokarmowego, rownież moge wskazywać na obecność candidy lub innych patogenów.
Prosze zmiejszyc ilosc błonnika, spożywać więcej zup, gotowanych potraw, a wodę pic tylko ciepła lub herbaty ziołowe. Dla wspomagania pracy watoby polecam picie herbaty z ostropestu trzy razy dziennie.

Pozdrawiam

Mgr terapii naturalnych i dietetyki Joanna Brejecka-Pamunkas

Więcej informacji na www.naturalhealing.pl