Problemy z zajadami u 22-latki

witam mam problemy z zajadami bralam wit brok ostatnio nawet tran i nic mi nie pomaga przetestowalam juz niewiem ile masci i nic mi nie pomagaja poniewaz za tydzien znowu mi sie pokazuja zjady dzis bylam u dermatologa i nie dostalam nawet skierowania na dalsze leczenie a wypisal nastepna masci do kupienia niewiem jak juz mam sie dalej leczyc i co mam robic czy poradzicie cos?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najczęściej maści pomagają. Jeśli objawy nie ustąpią po miesiącu sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej.

Pozdrawiam.

Proszę wykonać badania może występują większe braki jakiegoś minerału, witaminy w organiźmie.Polecam maść dernilan-przyspieszy regenerację naskórka