Jak pozbyć się zajadów na dłuższy czas?

Witam, mam taki problem. Otóż od dłuższego czasu pojawiaja mi się zajady w kacikach ust. Udaje mi sie je wyleczyc lecz w przeciagu ok dwuch tygodni pojawiaja się na nowo. I mam tak ciągle, moglbym prosic o porade jak sie tego pozbyć na dłuższy czas?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zajady to bardzo częsty objaw niedoboru witaminy B2. Sugeruję stosowanie suplementacji tej witaminy przez okres 3 miesięcy. Objaw ten powinien zniknąć już po kilku-kilkunastu dniach od rozpoczęcia zażywania witaminy. Jest ona dostępna w aptekach bez recepty. Sugeruję kupić tę witaminę jako oddzielny produkt, a nie jako składnik preparatu wielowitaminowego.