Przewlekle występujące zajady

już ponad 1,5 miesiąca męczą mnie zajady po obu stronach ust, ostatnio się bardzo powiększyły i zajmują coraz większą powierzchnię.przyjmowanie witaminy B complex nic nie pomaga.Bardzo bolą, są zaczerwienione, sączą się. Bardzo proszę o poradę, co mogłabym kupić na nie bez recepty lub jaką domową metodę zastosować? w poniedziałek mam ważne wydarzenie i chciałabym żeby wyglądały wtedy choć trochę lepiej. dlatego proszę o jakąś doraźną poradę. w tygodniu pewnie zgłoszę się z problemem do lekarza.

Aleksander Ropielewski

Poza stosowaniem preparatów witaminy B, bardzo ważne jest stosowanie zbilansowanej diety bogatej w witainę B - szczególnie mięsa czerwonego. Nie ma doraźnych sposobó likwidujących zajady. Jeżeli stosowane postępowanie nie przyniesie skutku sugeruję kontakt z lekarzem.