Przewlekły problem z zajadami

Od 3 tygodni mam problem z zajadami. Może ktoś polecić jakaś maść. Zawsze przechodziło mi dużo szybciej bez stosowania jakichkolwiek leków. Dziękuję.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyną zajadów jest niedobór witaminy B2. Należy rozpocząć jej suplementację. Witamina ta jest dostępna w aptekach bez recepty. Kąciki ust należy natłuszczać wazeliną.