Problemy z zajściem w ciążę a usunięcie guza na jajniku

witam mój problem jest taki staram się o drugie dziecko syn ma 6 lat.przeszłam 2 operacje metodą laparoskopii usunięcia guza na prawym jajniku ostatnia 08.04.2014 19.09.2014-poroniłam był 2 miesiąc. w styczniu otrzymałam od lekarza luteinę niestety 07.02.otrzymałam okres. czy powodem może być ten jajnik a może jest jakaś inna przyczyna tylko jaka. czy powinnam się martwić....

Aleksander Ropielewski

Proszę kontynuować leczenie. Po operacji jajnika musi on odzyskać swoją funkcję lub też drugi jajnik przejąć funkcję jajnika operowanego, dlatego przez kilka miesięcy od zabiegu miesiączki jak i wyniki badań hormonalnych mogą odbiegać od normy. Mam za mało informacji aby udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.