Problemy z zajściem w ciążę po wyjęciu implantu

Witam! Mam 24 lata o 3 miesiecy z meżem staramy sie o dziecko. W ubiegłym tygodniu robiłam badanie krwi i okazalo sie ze mam anemie z niedoboru zelaza od kilku dni zażywamkapsulki żelaza. Czy w takim przypadku poczekac ze staraniami o dzidziusia do momentu kiedy wyniki beda ok? Dodan ze jestem bardzo szczupla lecz nigdy nie mialam problemu z anemia mialam implant antykoncepcyjny ktory usunelam w lipcu bardzo krwawilam przy nim i od tego czasu zaczely sie moje problemy prosze o odpiwiedz

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do ginekologa. Pozdrawiam RH