Problemy z zajściem w ciążę u 26-letniej kobiety

Staramy sie z partnerem o dziecko niestety mimo wspolzycia prawie codziennie od 8 miesiecy nie moge zajsc w ciaze mimo ze mam juz jedno dzieco. Czy powodem moga moje problemy ginekologiczne albo nasienie o cpecyficznym nieprsyjemnym zapachu partnera. Do jakiego lekarza powinien sie zglosic?

Pani może wykonać USG narządu rodnego.
Zwykle diagnostykę niepłodności zaczyna się po 12 miesiącach nieskutecznych prób.