Badania ginekologiczne a planowanie dziecka

witam jestem mama 2 corek od roku z mezem staramy sie o 3 dziecko i nie moge zajsc w ciaze mimo regularnego sexsu mam 33 lata moze juz ne moge miec dzieci robilam badania ginekologiczne i wszystko wyszlo dobrze w czym tkwi problem

Po roku starania sie o dziecko i braku efektu należy zgłosić się do ginekologa w celu ustalenia przyczyny wtórnej niepłodności. Konieczne będzie wykonanie badań hormonalnych, bakteriologicznych, wykluczenie przewlekłych chorób, badania USG narządu rodnego, badania nasienia męża i ewentualnie innych niezbędnych.