Problemy ze ściągnięciem skóry z penisa u 25-latka i swędzenie okolic intymnych

witam mam 25 lat i nie moge obciągnąć skóry z penisa w kazdym względzie czesto swedzi co to moze byc i jak sie tego pozbyc bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę skontaktować się z urologiem, przyczyną dolegliwości jest najprawdopodobniej stulejka, natomiast świąd może być spowodowany infekcją i również wymagane jest wdrożenie leczenia, w zależności od wyniku badania lekarskiego.