Swędzenie w okolicach intymnych

mam.pytanie.do.lekarza.dermakologa.od.miesiąca.mam.swędzenie.w.okolicach.imtywnych.dla.mnie.swąt.czasami.nie.do.wytrzymania.zaobserwowałem.plamki.czerwone.na.jajnikach.męskich.mam.45.lat.nigdy.nie.miałem.takiej.choroby.proszę.o.pomoc.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie świądu oraz zmian skórnych w obrębie moszny może sugerować infekcję grzybiczą. Inną przyczyną może być reakcja alergiczna. Proszę udać się do specjalisty dermatologa bądź urologa. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.