Problemy ze snem u dwulatka

mam 2 letniego syna. do tej pory nie było z nim większych problemów... oprócz tego że jest bardzo ale to bardzo energiczny. od pewnego czasu budzi się systematycznie w nocy i płaczem wymusza na nas żeby wziąść go do naszego łóżka i wtedy zasypia w 2 sekundy. nie przeszkadzało nam to ... ale od kilku miesięcy śpi niespokojnie, nie budzi się lecz wywraca łóżko do góry nogami, rzuca się na boki ( nie potrafi przeleżeć spokojnie nawet 5 min... i tak całą noc). czy wykonać jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić konieczność wykonania dodatkowych badań konieczne jest w pierwszej kolejności zbadać dziecko. Proponuję zatem wybrać się z synem do pediatry.