Problemy ze stawami u starszej osoby

witam, mam takie pytanie, moja babcia ostatnio podupadła na stawy, po badaniach wyszło że to tylko zwyrodnienia, tylko jej nic ból nie pomaga w całych nogach, twierdzi że boli bardzo mocno, miała plastry, takie które osoby chore na raka mają, ketonal w zastrzykach. I nadal nic nie pomaga. co zrobić?

Aleksander Ropielewski

W takiej ytuacji pomocna może być poradnia leczenia bólu przewlekłego, gdzie specjaliści będą w stanie zastosować nietypowe metody leczenia bólu.