Zwyrodnienie stawu skokowego u 39-letniej kobiety

od pół roku choruje na zwyrodnienie stawu skokowego na rtg wyszło mi jakiś torbiel mam płaskostopie i lewa noga ucieka mi do wew.przez 2 mc chodziłam do pracy z ostrym bólem a mam pracę w skepie 8 h .schudłam 6 kg ćwiczę chodzę na kije i mam juz buty ortopedyczne ale noga nadal boli choć nie ma już takich wielkich obrzęków - zwłaszcza gdy dużo chodzę..boję się ,że z tą nogą będzie tak samo...czy jest szansa na poprawę w 100% .kasia 39 lat

Witam. Niestety trudno odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając stopnia zaawansowania zmian w stawach, nie mniej jednak młode osoby stosujące się ściśle do zaleceń lekarzy mają szansę na pełną rehabilitację.