Zaawansowane zwyrodnienie stawu skokowo-goleniowego

Witam. Mam 28 lat i cierpię na zaawansowane zwyrodnienie stawu skokowo-goleniowego, co objawia się coraz większym bólem zarówno w grzbietowej części stopy, jak również w okolicach pięty (w momencie odrywania jej od ziemi). Byłam już u bardzo wielu lekarzy, mialam rehabilitację, tabletki, zastrzyki z kwasu hialuronowego oraz z osocza krwi. Lekarze mnie zbywają bo nie wiedzą co ze mną zrobić, a ja juz nie wiem do kogo się udać i kto mógłby mi pomóc. Nie mogę już chodzić..U kogo mogę szukać pomocy?

Aleksander Ropielewski

Z mojego doświadczenia mogę polecić klinikę ortopedii w Otwocku lub Klinikę Carolina Medical Center.