Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy ze wzwodem członka u nastolatka

Mam 18 lat i od jakiegoś czasu problemy ze wzwodem członka. Czasem jest ta erekcja, czasem jej nie ma, jak jest to krótka i słaba. Trochę nie wiem co z tym robić. Nie wiem skąd ten problem, prawdopodobnie to przez niewłaściwą dietę. Czy można to jakoś skutecznie naprawić? Najlepiej coś szybszego i lepszego niż "zmiana trybu życia i prawidłowe odżywianie". Bardzo proszę o pomoc, gdyż to dla mnie bardzo ważne.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry.

Nie opisał Pan okoliczności w jakich pojawiają się problemy ze wzwodem, tzn. czy ma to miejsce podczas współżycia czy masturbacji czy też np. ma Pan słabe poranne wzwody - co ma istotne znaczenie dla określenia źródła problemu. W zależności bowiem od rzeczonego źródła stosuje się różne sposoby pomocy, toteż nie da się tą drogą, przy tak nikłej ilości informacji postawić jakąkolwiek wiążącą hipotezę.

Jeżeli jednak sam Pan uważa, że Pańska dieta jest niewłaściwa, najprościej ją zmienić - z całą pewnością może mieć ona wpływ na jakość życia - seksualnego również.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy