Problemy ze wzwodem i zaprzestanie masturbacji

Mój penis długo dochodzi do wzwodu. Od 3 miesięcy się nie masturbuje(jak Pan zalecił). Uprawiam sex tylko z moją dziewczyną. Oprócz długiego dochodzenia do wzwodu, bardzo szybko dochodzę do orgazmu. Czy są to normalne symptomy "odstawienia" masturbacji? Dodam, że i tak jest lepiej niż 3 miesiące temu, kiedy miałem problemy ze wzwodem. Ale mam wrażenie, że nadal mam niski popęd seksualny.
Lek. Tomasz Budlewski

Ze wszystkimi tego rodzaju dolegliwościami proponuję udać się do lekarza seksuologa/urologa, który na podstawie badania będzie mógł pomóc. Wszelkie rady w tych kwestiach przez internet nie mają sensu, a badanie lekarskie będzie bardziej pomocne.