Problemy ze wzwodem podczas stosunku u 19-letniego mężczyzny

Mam 19 lat. Od 3 lat jestem aktywny seksualnie. Jednak podczas erekcji mój penis nie osiąga "pełnej twardości " a czasem prawie wcale się nie zmienia . Jest tak od kad pamiętam. To samo jest z wytryskiem, czasem przez 15 minut albo dłużej seksu oralnego do wtrysku nie dochodzi (podczas seksu odbywa się to szybciej) . Mam stała partnerkę, nie mam za dużo stresu w życiu, masturbacja jest czymś rzadkim, moja dziewczyna jest atrakcyjna. Nie wiem co z tym zrobić ani go jakiego lekarza się udać.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam udać sie z problemem do lekarza seksuologa celem oceny natury problemu i wdrożenia postępowania. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do seksuologa, po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.