Przedwczesny wytrysk podczas stosunku u 19-latka

Od młodości borykam się z problemem szybkiej erekcji. Dosłownie kilka sekund po rozpoczęciu seksu np oralnego dochodzi do orgazmu. Zmienia się to w sytuacji gdy posiadam stałą partnerkę(do której coś czuje) wtedy wraz z wzrastaniem uczuć po dłuższym czasie następuje erekcja oraz gdy w związku idzie źle występuje ona szybciej. Podczas "przypadkowego" seksu 3-4 sekundy to moje maximum. Dodam iż mam niedoczynność tarczycy.

Dzień dobry.

Opisał Pan "klasyczne" przypadki przyczyn przedwczesnego wytrysku.
Możliwe też, że sytuacja "przypadkowego" seksu jest dla Pana wyjątkowo podniecająca - stąd też szybki wytrysk.
Warto jednak pamiętać, że wszelkie przypadki "przypadkowości" mogą skutkować w tym wypadku "przypadkowym" zarażeniem różnego rodzaju chorobami oraz równie "przypadkową" ciążą.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Jednocześnie jednak zależność, o której Pan opowiada - wydłużania się czasu trwania stosunku wraz z regularnym współżyciem w stałym związku - jest naturalna i prawidłowa.

Pozdrawiam!