Nagłe wystąpienie przedwczesnego wytrysku u 21-latka

Witam, mam 21 lat, moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne, dlatego tez nie musze uzywac prezerwatyw, lecz ostatnio straszenie szybko osiagam orgazm, po paru ruchach ,,raz dwa i koniec'' efektem jest brak erekcji i brak zadowolenia mojej kobiety, wszystko bylo dobrze do czasu a to stalo sie tak nagle z dznia na dzien, czy to coś poważnego? Co może mi Pan poradzić? Czy w tym wieku potrzebuje juz jakis tabletek? Co musze zrobić by wrócic do starej formy?

Dzień dobry.

A Pana opisu można wnioskować, że pojawił się nowy element "zakłócający" dotychczasowe współżycie. Możliwe na przykład, że pomimo używania przez partnerkę tabletek antykoncepcyjnych, podświadomie obawia się Pan niepożądanego jej zapłodnienia, co wywołuje stan poddenerwowania, który z kolei może mieć niebanalny wpływ na długość stosunku i jakość erekcji.
Możliwe jest też, że trochę się Pan "zafiksował", w związku z pojawieniem się wcześniejszego niż dotychczas wytrysku, co również wywołuje stresową sytuację i działa podobnie jak w pierwszym przypadku.
Warto pamiętać, że tzw. przedwczesny wytrysk wymaga leczenia, gdy współżycie odbywa się regularnie. W przypadkach podejmowania współżycia incydentalnie i "z doskoku" szczególnie u młodych mężczyzn może pojawić się zbyt wczesny wytrysk. Niekiedy pary radzą sobie z tym "zjawiskiem", pozwalając na pierwszy szybki wytrysk po to, by po przerwie (od kilkunastu minut do niekiedy kilku godzin) podjąć kolejny, już dłuższy stosunek.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Jeśli wytrysk przedwczesny pojawił się tak nagle, "z dnia na dzień", warto dłużej zastanowić się, co takiego się wtedy wydarzyło, w jaki sposób mogło na Pana wpłynąć, z jakimi emocjami się wiązało itp.

Pozdrawiam!