Nagłe wystąpienie przedwczesnego wytrysku

Co można zrobić przy przedwczesnym wytrysku .? Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzyło aż do teraz (mam 22lata i zaczęło się w listopadzie czyli trwa miesiąc . Proszę o pomoc .

Witam,

Kluczowe jest, dlaczego akurat wtedy. Czy coś się zmieniło w Pana życiu w listopadzie lub nieco wcześniej (październik)? Wytrysk przedwczesny zwykle ma związek z funkcjonowaniem psychicznym (stres, lęk). Ma na niego wpływ również partnerka i jakość komunikacji z nią, częstotliwość stosunków, choroby somatyczne. Przede wszystkim proszę się zastanowić, skąd mógł się wziąć i przebadać się (morfologia, mocz). Dalsze kroki to wizyta u seksuologa, ale być może nie będzie potrzebna.

Pozdrawiam