Problemy z przedwczesnym wytryskiem u partnera

Witam . Współżyję z moim chłopakiem już prawie dwa lata oczywiście za naszym pierwszym razem szybko dochodził ale z czasem wytrzymał o wiele dłużej . Ostatnio znowu mamy problem . Znowu zaczął dochodzić szybo już tak mu 3 razy się zdarzyło w ciągu 2 tygodni. Zastanawiamy się czy to po prostu gorszy dzień , czy może problem z współżyciem , że jest ryzyko że ktoś zaraz wejdzie, że nie można zrobić tego na spokojnie tylko w " pospiechu " ? Czy to normalne czy coś się dzieje ?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Jak poderwać chłopaka?

Bycie atrakcyjną w oczach mężczyzny to nie wyrazisty makijaż czy kusa spódniczka. Istnieją inne cechy, które sprawiają, iż facet postrzega kobietę jako punkt godny zainteresowania.

Dzień dobry.

Pani przypuszczenia mogą być słuszne. Obawa, że ktoś może Was "nakryć" podczas współżycia może mieć wpływ na długość stosunku. Mówiąc inaczej - zwiększony stres zwiększa ryzyko przyspieszonego wytrysku. Możliwe też, że partner podświadomie pragnie jak najszybciej zakończyć współżycie z obawy, że ktoś nagle wejdzie - co przyczynia się do szybszego zakończenia współżycia.
Warto dodać, że przedwczesny wytrysk rozpatruje się jako "problem" przede wszystkim w sytuacji, gdy partnerzy uprawiają seks względnie regularnie. W Państwa natomiast przypadku współżycie wydaje się odbywać trochę "z doskoku" i dodatkowo w mało komfortowych warunkach.
Konkludując - warunki, w jakich odbywa się Państwa współżycie wydają się być najważniejszą przyczyną szybkiego wytrysku partnera. Gdy się zmienią, problem prawdopodobnie przestanie istnieć. Jeżeli tak się nie stanie, warto skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty