Przedwczesny wytrysk i problemy ze stosunkiem

Witam! Mam problem z "Zbyt szybkim wytryskiem" Wystarczy do 20sek i juz jest po wszystkim. Prezerwatywy ze srodkiem znieczulajacym nic nie daja a jest wrecz odwrotnie. Raz mi pomógł alkohol ale nie będe się nim faszerowal w tak młodym wieku. Współżycie rozpocząłem jakieś 7 miesięcy temu, a od 2 miesiecy robimy to duzo częsciej. Jak wejde nastepny raz to trwa to max. 1min. lub gdy masturbuje sie po wszystkim to moge nawet 20min i nic, a gdy znow wejde to jest klapa. Dziękuję za porady.

Dzień dobry!

W podobnych sytuacjach najczęściej najskuteczniejszą formą leczenia jest farmakoterapia. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!