Problemy ze wzwodem u 38-latka

witam mam 38 lat i od tygodnia mam problem ze zwodem.Czasem wystepuje ale jest miekki i szybko opada zauwazylem tez brak podniecenia i ochoty na seks.Z dziewczyna wczesniej uprawialismy seks prawie codziennie,wczesniej mialem tez taki problem ale po kilku dniach ustapilo poniewaz udałem sie do lekarza i okazało sie ze mialem maly wypadek he he podczas stosunku.Co mam zrobic w takim przypadku bo zaczynam sie powaznie martwic.Pozdrawiam Rafał

Witam,
może to tylko chwilowe dolegliwości. proponuję odczekac miesiąc - jeżeli sytuacja będzie nadal trwała, może wizyta u seksuologa pomoże lub preparaty na potencję.

pozdrawiam!