Proces gojenia rozciętego dziąsła

Dzień dobry .mam takie pytanie .myłem zęby szczoteczką elektryczną i nie chcący rozciałem warge po wewnetrznej stronie. we wnątrz zbiera sie przejrzysty plyn .nie ma to zadnego smsku.nie jest to też ropa .plyn taki lekko gestawy.czy to normalny proces gojeniowy.czasami peka i ten plyn nachodzi ponownie.staram sie unikac ostrych przypraw i goracych napojow .jak mi sie uda postarsm sie zamiescic foto.z góry dziekuje

Aleksander Ropielewski

Tak, płynem który się zbiera jest płyn surowiczy. Jeżeli rana nie jest głęboka to niedługo sama się wygoi.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

powinien Pan zostać zbadany. Proszę zgłosić się do stomatologa.

Pozdrawiam.