Produkcja spermy do zapłodnienia

błagam odpowiedzcie mi na pytanie bo chcę mieć dzidziusia ale dręczy mnie jedno pytanie, ile jądra muszę produkować spermę żeby było ona najlepsza do zapłodnienia ? ile czas ? jedni mówią że nie ma to znaczenia, inni mówią że 2 miesiące jeszcze inni że 7 dni i nie wiem :( zadaję Wam specjalistą pytanie :) odpowiedzcie mi sensownie :) Dziękuje Wam :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Czas jaki mija między wyprodukowaniem a osiągnięciem pełnej dojrzałości przez plemnik wynosi około 72 dni. Co najmniej 3 miesiące wcześniej mężczyzna powinien zacząć o siebie dbać.