Prognoza terminu porodu na podstawie rozmiaru zarodka
witam badanie usg pokazuje wymiary zarodka 28,7mm ktory to tydzien ciazy i kiedy jest spodziewany termin rozwiazania dziekuje .

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podana wartość orientacyjnie wskazuje na 9/10 tydzień ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.