Proliferiato epithelii acanthotica cum hyperkeratosis et parakeratosis vulvae

Witam, mam ogromną prośbę o przetłumaczenie mi wyniku badania. Kontrolę u mojego ginekolog mam dopiero 10.12 a chciałabym bardzo wcześniej wiedzieć co to jest. Proliferiato epithelii acanthotica cum hyperkeratosis et parakeratosis vulvae Bardzo dziękuję

Aleksander Ropielewski

Zmiana akantotyczna i parakeratoza oraz hiperkeratoza okolicy sromu. Wskazane będzie usunięcie zmienionych warstw naskórka przy pomocy krioablacji lub lasera CO2.