Promieniujące bóle od pośladka do stopy
Mam 56 lat.Od kilku miesięcy bóle promieniującego od prawego pośladka do stopy. Ból utrudnia mi chodzenie,dłuższe siedzenie a także z leżenie ( zwłaszcza w nocy) Wynik badania MR - zwyrodnienie krążka międzykręgowego L5-S1 (odwodnienie krążka) oraz obniżenie jego wysokości. Wypuklina pierscienia włóknistego tego krążka, która modeluje brzuszną powierzchnię worka oponowego i zwęża otwory międzykręgowe. Lumbalizacja trzonu kręgu S1. Bardzo proszę o radę,

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy wskazują na rwę kulszową. Diagnoza została potwierdzona w badaniu MR. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży leczenie mające na celu zmniejszenie lub zniesieni dolegliwości.